איך לפתוח את התאבון אצל ילדים?

בקורס ייחודי וחדשני, שפותח בשיתוף שתי מטפלות רגשיות ושפית מקצועית, תקבלו את המפתחות לתיאבון של ילדכם, תבינו את הסיבות הנסתרות והמפתיעות, שבגללן ילדכם מסרב ונמנע לאכול, תלמדו גישה חדשה אל ילדכם עם האוכל (ללא מאבקים ומבלי לעורר התנגדות) ותיישמו כלים, מתכונים וטיפים להכנת סוגי אוכל שמתאימים לילדכם.

הקורס כולל 5 מפגשים של שעתיים כל אחד, פעם בשבוע + 2 מפגשי בונוס אישיים לכל משתתף (שעה כל אחד). בכל מפגש קבוצתי נשלב למידה על פי שיטת ׳פיזיקה משפחתית׳ ושיעור בישול שבסופו נשב לאכול מה שהכנו.

״כאמא לארבעה, חייבת לשתף שנהנתי לשמוע וללמוד דברים חדשים על איך לדעת להכיר טוב יותר את הילדים שלי דרך האוכל שהם אוכלים וקיבלתי טיפים מצויינים על מה לעשות אחרת ממה שעשיתי עד היום. ידוע שאם רוצים לקבל תוצאות שונות צריך לשנות את הדרך!!! תמיד טוב להתרענן ולהתחדש ברעיונות פשוטים במטבח לטובת ילדינו!...תודה מעין, אריאלה וענבר״
אפרת לפיד

לפרטים והרשמה לקורס ׳לפתוח את התאבון אצל ילדים בררנים׳ יש למלא את הפרטים המלאים:

  מעין 054-4416752

  ענבר 052-68328506 אריאלה 052-8884857

  מה תעניק לך השתתפות בקורס?

  לפרטים והרשמה לקורס ׳איך לפתוח את התאבון אצל ילדים׳ יש למלא את הפרטים המלאים:

   מעין 054-4416752

   ענבר 052-68328506 אריאלה 052-8884857

   מה כולל הקורס?

   לפני שממהרים לרצות להבין 'מה' לבשל לילד ואיך לבשל כך שהוא יסכים לאכול, כדאי להבין קודם למה הוא לא אוכל, מדוע הוא נסגר וממה הוא נמנע.
   בשיעור הזה, תקבלו סופסוף הבנה ברורה של הסיבות לכך שילדכם לא אוכל.
   כשמבינים את מקור הבררנות והסרבנות, הדרך אל הפתרון קצרה יותר ובטוחה. (וגם אליו נגיע יחד) 
   כשילדכם מסרב לאכול, זה אומר שהוא מתרחק ומפתח נטייה להיסגר, לא רק כלפי אוכל, אלא הוא עשוי אט, אט, כל עוד לא הצלחנו להגיע אליו, להתרחק מאתנו ולהיסגר כלפינו ומהקשר, במיוחד, אם ישנם ילדים נוספים בבית, אשר לעומתו, דווקא פתוחים לאוכל ואינם סובלים כלל מהבעיה. 
   בשיעור הזה, נלמד, כיצד לגשת אל הילד בדרך אחרת, כך שהאמון של הילד בנו ובאוכל ייבנה מחדש.
   בררנות משמעותה, שהילד לא מוכן לאכול מאכלים או סוגי אוכל מסוימים. בדרך כלל, במודעות או שלא במודעות, אנחנו נוטים להתעקש עמו על מה חשוב שיאכל, מה בריא, אילו סוגי אוכל הכרחיים כדי שלא יהיו לו חוסרים, מדוע כדאי להימנע מסוכרים ופחמימות ריקות או למה חשוב לאכול סוגים שונים ומגוונים. הדיאלוג הזה, לרוב אינו מוביל לשינוי או לתוצאות אחרות, להיפך, הוא מעצים את הסרבנות והסגירות, כלפי אוכל ואלינו- ההורים.
   בשיעורים אלו, תקבלו כלי אבחוני מרתק ופשוט, דרכו תוכלו לזהות מה כן הילד מוכן לאכול ובעזרת הכלי האבחוני, נצליח להגדיר יחד, מהו 'קו האוכל הייחודי' של ילדכם. בשיעור זה, גם תוכלו להבין מנקודת מבט אחרת, את הסרבנות והרגישויות האופייניות לו לריחות, טעמים ומרקמים שונים.
    
    
   אנחנו, ההורים של היום, מלאי תפקידים ומשימות וחיי היומיום אינטנסיביים ולא תמיד יש לנו זמן, פניות ונחיצות, להכנס למטבח, במיוחד כשאוכל קנוי ומבושל נגיש וזמין.
   במפגש הזה, נאיר על כוחו של המטבח הביתי וחשיבותו הרבה לריפוי והתפתחות לכל בני המשפחה. נעסוק במונחים, כגון: בניית אווירה בבית, שמירה על הריכוז והשמחה, הפחתת הקונפליקטים וההתנגדויות בבית ועוד.
   בשיעור הזה, ניתן תמונה חדשה על המטבח הביתי, בשונה מהמטבח של פעם, זה המסורתי, שלרוב נתפס כמיושן ולא מושך. ונראה את המטבח מפרספקטיבה  שונה לחלוטין, חדשנית, שתעזור לנו לקחת את המשפחה קדימה.  
     
   איפה יושבים, מתי ועם מי, הם פרמטרים משמעותיים, שמשפיעים על הפתיחות ו/או לחילופין, על הסגירות לאוכל שמאפיינת את הילד/ה.
   במפגש הזה, נלמד את העקרונות להצלחה במפגשים סביב האוכל ונראה מה חשוב וכדאי שיקרה במהלך המפגש ואחרי הארוחה.
   נתייחס גם לחשיבות בניית ההרגלים ושגרת המפגשים ומצד שני, נתייחס למקרים, שבהם הילד/ה מסרבים לשבת סביב השולחן יחד עם שאר בני המשפחה ומה ניתן לעשות במקרים אלו.

   קורס של 5 מפגשים בני שעתיים כל אחד.

   הקורס יערך במסגרת קבוצה אינטימית של כ-12 משתתפים, שתיפגש מידיי שבוע סביב שולחן האוכל, באווירה אינטימית ותומכת.

   מכל מפגש תצאו עם כיווני חשיבה חדשים ואפקטיביים.

   תצאו עם תחושת בטחון ומוטיבציה מחודשת ולאורך השבוע, תוכלו להיעזר בקבוצת התמיכה שנפתח…לשאול שאלות, לשתף סיפורים וכמובן, הצלחות וסיפורים עם אחרים.

   נלמד ונראה, כיצד להכין מתכונים פשוטים שילדים אוהבים, עם דרכים שיעוררו את התיאבון אצל הילד/ה וגם יקלו על תהליך הבישול וההכנה. 

   וכמובן, נאכל ונטעם אחרי.

   ויש גם בונוסים!

   בונוס 1

   מפגש אישי של שעה, עם זוג המטפלות ענבר ואריאלה בקליניקה שלהן, על מנת להכיר את הילד/ה, לקבל אבחון לסיבות הנסתרות לבררנות ולנסות לזהות את 'קו האוכל הייחודי' של הילד/ה.

   בונוס 2

   מפגש אישי של שעה, עם השפית מעין צח-כהן, שתעזור להתאים מאכלים לילד/ה שלך ותיתן המלצות, הכוונה וטיפים בהתאמה אישית, בהתאם ל׳קו האוכל׳ הייחודי של הילד/ה שלך.

   בונוס 3

   קבוצה סגורה של משתתפי הקורס בה נשתף מתכונים שנלמדו בקורס, ניתן טיפים להתמודדות יום יומית במהלך הקורס, נשתף בהתלבטויות ובהצלחות ונדון באתגרים ובעשייה היומיומית בבית.

   בונוס 4

   כל משתתף יקבל בתחילת הקורס במתנה ספר לימוד של עקרונות גישת ׳פיזיקה משפחתית׳ עליהם בנוי הקורס.   הקורס מתאים ל:

   מי אנחנו ומה מביא אותנו לכאן?

   נעים מאוד,

   אנחנו צוות של 3 נשות מקצוע-

   אריאלה משאל וענבר אור-נר, זוג מטפלות רגשיות בעלות 20 שנות וותק, המתמחות בהתפתחות רגשית של הילד בגישת ׳פיזיקה משפחתית׳, ומעין צח-כהן, שפית מקצועית המתמחה בהעברת סדנאות בישול ואפייה, הן לילדים והן למבוגרים. 

   בחרנו לחבור יחד ולפתח קורס ייחודי וחדשני, על-מנת לתת מענה מקיף ושלם להורים המתמודדים בשגרת היומיום עם בררנות וסרבנות לאוכל ולאפשר להם לפצח בעזרתנו את הפתרון לבעיה ולפתוח אצל הילד/ה את התיאבון והתשוקה לאוכל, בעזרת גישה חדשה לילדים ואוכל וכלים וטיפים מקוריים ומעשיים.

   מה מספרים לקוחות שלנו?

   כמה, מתי ואיפה?

   מחיר הקורס, הכולל 5 מפגשים קבוצתיים+2 אישיים, הינו 1450 ש"ח למשתתף בהרשמה מוקדמת. (במקום 1600 ש״ח)

   תאריך פתיחה: 01/03/2020

   שעות הקורס: 20:00-22:00

   מיקום: בנימינה (כתובת מדוייקת תנתן בהרשמה)

   *ניתן להזמין קורס לקבוצה ולתאם מועד מראש

   לפרטים והרשמה לקורס ׳איך לפתוח את התאבון אצל ילדים׳ יש למלא את הפרטים המלאים:

    מעין 054-4416752

    ענבר 052-68328506 אריאלה 052-8884857

    תפריט נגישות

    הקובץ "המזווה המושלם שלי"
    נמצא בדרך לתיבת המייל שלך.

    בינתיים כדאי להצטרף לקבוצת הפייסבוק:
    "מבשלים ביחד עם מעין צח-כהן"
    וליהנות מדיונים בכל מה שקשור לאוכל, מתכונים, טיפים מקצועיים של שפים ועוד. מוזמן/ת להצטרף לקבוצה!

    אם המייל לא הגיע, ייתכן שהוא התגלגל בטעות אל תיבת הספאם או קידומי מכירות.
    אם הוא עדיין לא הגיע, ניתן ליצור איתי קשר במייל: chefmaayan@gmail.com